Рішення ради

з/п

ПЕРЕЛІК РІШЕНЬ

п’ятдесятої    сесії  сьомого скликання

Миролюбівської сільської ради 10 вересня  2020 року 

 

Номер рішення

1

Про  припинення  права користування  земельною  ділянкою громадянами

841

2

Про затвердження проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для індивідуального садівництва гр.. Дорофтею О.Г.

 

842

3

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Короленко А.С.

 

843

4

Про затвердження проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для індивідуального садівництва гр.. Мельніченко Ю.М.

 

844

5

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для ведення особистого селянського господарствагр. Михальченко Л.Ю.

 

845

6

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Нельзі В.М

 

846

7

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для ведення особистого селянського господарствагр. Потішка Б.М.

 

847

8

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для ведення особистого селянського господарствагр. Симоненко Р.В.

 

848

9

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для ведення особистого селянського господарствагр. Урсоловій В.П.

 

849

10

Про внесення змін в рішення 46 сесії  Миролюбівської сільської ради №730 від 06.03.2020 р. гр.. Суружіу В.В.

 

850

11

Про внесення змін в рішення 47 сесії  Миролюбівської сільської ради №782 від 27.05. 2020 р. гр.. Суружіу Г.І.

851

12

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Бирзул В.П.

 

852

13

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Бурковській Р.П.

 

853

14

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення  індивідуального садівництва гр.. Похилі О.О.

 

854

15

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою      щодо відведення земельних ділянок у розмірі земельної  частки паю у власність для ведення селянського (фермерського) господарства, що перебувають в обробітку   СФГ «Дар» засновнику гр.. Кацуну О.І.

 

855

16

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), проєкту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність  для ведення особистого селянського господарствагр. Бистрецькій Л.А.

 

856

17

Про затвердження проєкту із землеустрою щодо відведення

земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва

гр.. Мельниченку М.М.

 

857

18

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Поліщук О.О.

 

858

19

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Собченку О.О.

 

859

20

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у розмірі земельної частки паю у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що перебувають в обробітку СФГ «Перебейніс В.П.»

 

860

21

 Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення   земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Умарову М.С.

 

861

22

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для ведення особистого селянського господарства, проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для індивідуального садівництвагр.Гладкій Р.О.

 

862

23

Про затвердження проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)гр.. Гладкій О.О.

 

863

24

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення  індивідуального садівництва

 гр.Урсоловій І.П.

 

864