Рішення ради

ПЕРЕЛІК РІШЕНЬ

сорок дев’ятої   сесії  сьомого скликання

Миролюбівської сільської ради 05 серпня  2020 року 

 

1

 Про  припинення  права користування  земельною  ділянкою громадянами

819

2

 Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) гр. Мельниченку М.М.

820

3

Про внесення змін в рішення 15 сесії  Миролюбівської сільської ради №199 від 29.05.2017 р. гр.. Брайченку О.А

821

4

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Бірюкову В.В.

822

5

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення індивідуального садівництва гр.. Бордею В.І.

823

6

 Про надання дозволу на розробку технічної документації  щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення індивідуального садівництва,і скасування рішення №255, від15.12.2017р.19 сесії,гр.. Гарлінській Ю.В.

824

7

 Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Жельману В.А.

825

8

 Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення індивідуального садівництва гр.. Жердію А.А.

826

9

 Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)та проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства і скасування рішення 48 сесії від 26.06.2020р., №797, гр.. Казмірчук О.Г.

827

10

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)гр.. Котигі Н.І.

828

11

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)та проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Лакатуш Г.З.

829

12

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)та проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Локоцькій В.О.

830

13

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення індивідуального садівництва гр.. Онойко В.В.

831

14

 Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)та проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення індивідуального садівництва гр.. Перехрест О.А.

832

15

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства і скасування рішення 19 сесії від15.12.2017р №257, гр.. Перехрест С.В.

833

16

 Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)та проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Руденку Є.А.

834

17

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)та проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Філіпову А.В.

835

18

Проскасування рішення  48 сесії Миролюбівської  сільської ради від 26.06.2020 року №803гр.Шаповаловій Л.В.

836

19

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)та проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Нетребі В.М.

837

20

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель на раніше сформовану земельну ділянку засновнику  СФГ «ДАР»      

838

21

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення індивідуального садівництвагр.. Пильненькому В.В.

839

22

Про внесення змін та доповнень до рішення сесії сільської ради від 13 грудня 2019 року №615         «Про сільський бюджет на 2020 рік»

840