Рішення ради

ПЕРЕЛІК РІШЕНЬ

сорок сьомої сесії  сьомого скликання

Миролюбівської сільської ради 27 травня  2020 року 

 

1

 Про  припинення  права користування  земельною  ділянкою громадянами

740

2

 Про затвердження Генеральногоплану та зонінгу сіл Миролюбівка

та Червона Поляна

741

3

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд(присадибна ділянка), проекту землеустроющодо відведення земельної ділянки у власність  дляведення особистого селянського господарствагр. Дузенку О.В.

742

4

Про затвердження проекту із  землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність для індивідуального садівництвагр.. Кушнерьовій Г.В.

743

5

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства

гр. Мішкуровій А.М.

744

6

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства

гр. Нізніченко О.В.

745

7

 Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для індивідуального садівництвагр.. Нізніченко О.В.

746

8

 Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для індивідуального садівництва гр..Похилі В.В.

747

9

Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) гр.. Похилі О.О.

748

10

Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проектуземлеустрою щодо відведення земельної ділянки увласність для ведення особистого селянського господарства  гр.. Сушку О.Є.

749

11

Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проектуземлеустрою щодо відведення земельної ділянки увласність для ведення особистого селянського господарства  гр.. Сушко Р.М.

750

12

Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для індивідуального садівництва гр.. Туніченку І.В.

751

13

 Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)гр.. Туніченко С.Г.

752

14

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарствагр. Челика М.В.

753

15

 Про внесення змін в рішення  №464 від 04.04. 2019 р. та №521 10.07.2019р. гр.. Костіній Н.В.

754

16

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) гр.. Бортніковій С.В.

755

17

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у  власність для ведення особистого селянського господарствагр.. Гладкій О.О.

756

18

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)  гр.. Горбатюк В.І.

757

19

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у  власність для ведення особистого селянського господарства  гр.. Гричаненко Л.М.

758

20

Про надання дозволу на проведення інвентаризації земельної ділянки засновника СФГ «ДАР»

759

21

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства  гр.. Деліцой Ю. Д.

760

22

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) гр.. Деліцою Д.І.

761

23

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Клейбатенко В. В.

762

24

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) гр.. Козакулу В.А.

763

25

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Короленко А.С.

764

26

 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) гр.. Кошлак Л.Г.

765

27

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у  власність для ведення індивідуального садівництвагр.. Кошлак О.І.

766

28

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Ляшенко В.К.

767

29

 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у  власність для ведення індивідуального садівництвагр.. Мочарку Р.Ю.

768

30

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у  власність для ведення особистого селянського господарства та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення індивідуального садівництва гр.. Неклезі Г.В.

769

31

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Неклезі І.І.

770

32

 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення індивідуального садівництвагр.. Нельзі В. М.

771

33

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у  власність для ведення індивідуального садівництвагр.. Похилі Л.О.

772

34

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.Саю І. С.      

773

35

 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарствагр.Сікачу В.М.      

774

36

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.Сікачу М.В.

775

37

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарствагр.. Скрипник Л.М.

776

38

 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарствагр.. Собченку О.О.

777

39

Про скасування рішення Миролюбівської сільської ради  46 сесії 7 скликання від 06.03.2020 року, №731.

778

 

40

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарствагр.. Тарасюку В.І.

Не

прийнято

41

 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення індивідуального садівництвагр.. Терещенку В.І.

779

42

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення індивідуального садівництвагр.. Терещенку С.В.

780

43

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарствагр.. Умаровій Н.С.

781

44

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Суружіу Г.І.

782

 

45

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення індивідуального садівництвагр.. Янчику О.В.

Не прийнято

46

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд(присадибна ділянка), проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для ведення особистого селянського господарствагр.. Холопову С.О.

783

47

Про внесення змін в рішення Миролюбівської сільської ради  41сесії 7 скликання №569 від 04.10. 2019 р. гр.. Кулик Т.М.

784

48

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства, проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у  власність для ведення індивідуального садівництва  гр.. Гладкій Р.О.

785

49

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у  власність для ведення особистого селянського господарства, гр.. Русінській  Ж.Д.

786

50

Про внесення змін та доповнень до рішення сесії сільської ради

 від 13 грудня 2019 року №615 «Про сільський бюджет на 2020 рік»

787

51

Про підвищення надбавки за престижність педагогічним працівникам

Миролюбівського ЗДО

788

52

Про скасування рішення сесії сільської ради від 15 липня 2016 року №102 «Про утворення тендерного комітету»

789

53

 Про призначення доплати уповноваженій  особі з публічних закупівель

 

790