Рішення ради

ПЕРЕЛІК РІШЕНЬ

сорок шостої  сесії  сьомого скликання

Миролюбівської сільської ради 6 березня  2020 року 

 

1

 Про  припинення  права користування  земельною  ділянкою громадянами

686

2

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для ведення особистого селянського господарства гр. Гавриленко Д.С.

687

3

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для індивідуального садівництва гр. Запорожець Г.І.

688

4

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Куліша О.Г.

689

5

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Локоцького В.М.

690

6

 Про затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для ведення особистого селянського господарствагр.. Нізніченко Г.Г.

691

7

 Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для індивідуального садівництва гр.. Похила Д.О.

692

8

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр. Сікач О.Г.

693

9

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) тазатвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр. Сікач Ю.М.

694

10

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) гр.. Бордей Т.М.

695

11

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Дудукіну В.А.

696

12

 Про внесення змін в рішення  №508 від 31. 05. 2019 р.  «Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації на земельну ділянкудля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та розробку проектуземлеустрою  для ведення особистого селянського господарства гр.. Кулик Т.М.»

697

13

 Про внесення змін в рішення 42 сесії від 19.11. 2019 р. №605  «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою для індивідуального садівництва гр.. Мельниченко М.М.»

 

698

14

Про внесення змін в рішення 42 сесії від 19.11. 2019 р. №604   «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою для індивідуального садівництва гр.. Мельниченко Ю.М.»

699

15

Про внесення змін в рішення 41 сесії від 04.10.2019 р. №579  «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведенняземельної ділянки у власність для веденняособистого селянського господарства гр..Сікач Ю.М

700

16

Про внесення змін в рішення 36 сесії від 26.04.2019 р. №498 «Про надання дозволу на виготовленнятехнічної документації на земельну ділянкудля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та розробку проектуіз землеустрою щодо для ведення особистого селянського господарства гр.. Холоповій Л.М.»

701

17

Про внесення змін в рішення 36 сесії від 26.04.2019 р. №497 «Про надання дозволу на виготовленнятехнічної документації на земельну ділянкудля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та розробку проектуіз землеустрою щодо для ведення особистого селянського господарства гр.. Холопову С.О.»

702

18

Про внесення змін в рішення 41 сесії від 04.10.2019 р. №579 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведенняземельної ділянки у власність для веденняособистого селянського господарства гр..Запорожець Г.І..»

703

19

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Бешліу Г.О.

704

20

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Бистрецькій Л.А.

705

21

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) гр.. Волошину Г.І.

706

22

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Гурська Р.П.

707

23

 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення індивідуального садівництва гр.. Дончила М.Г.

708

24

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення індивідуального садівництва гр.. Дорчі І.О

709

25

 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення індивідуального садівництва гр.. Дорчі О.Д.

710

26

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Дорчі С.Ю.

711

27

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у  власність для ведення індивідуального садівництва гр.. Дудукін О.Г.

712

28

 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення індивідуального садівництва гр.. Дудукіну С. А.

713

29

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Дудукіній Р.П.

714

30

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення індивідуального садівництва гр.. Дудукіній Л.Г.

715

31

 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки у постійне користування  для ведення селянського (фермерського) господарства

716

32

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Кошовій Н.В.

717

33

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Лазарєвій В.В.

718

34

 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Литвин В.А.

719

35

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Литвин В.І.

720

36

 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Михальченко Л.Ю.

721

37

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення індивідуального садівництва гр.. Мочарку М. Ю.

722

38

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Оладієнко В.В.

723

39

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Оладієнко П.П.

724

40

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення індивідуального садівництва гр.. Оришич В.В.

725

41

 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Пильненькому І.М.

726

42

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Пітюренко Ю.П.

727

43

 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) гр.. Саю І.М.

728

44

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Сіренко Ю.С.

729

45

 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Суружіу В.В.

730

46

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Суружіу Г.І.

731

47

 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Ткач В.П.

732

48

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Франчаку С. С.

733

49

Про надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою

щодо відведення земельної ділянки у постійне користування  для

обслуговування ветеринарної медицини

734

50

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Оськіній І.Г.

735

51

Про внесення змін в рішення 39 сесії від 10 липня 2019 р.№531 «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік

736

52

Про внесення змін та доповнень до рішення сесії сільської ради від 13.12.2019р. «Про сільський бюджет на 2020 рік» 

737

53

Про внесення змін в штатний розпис Миролюбівської сільської ради.

 

738

54

 Про затвердження статуту Миролюбівського ЗДО «Капітошка»

739