Рішення ради

ПЕРЕЛІК РІШЕНЬ

сорок п’ятої сесії  сьомого скликання

Миролюбівської сільської ради 31 січня  2020 року 

 

№п/п

Зміст  проекту рішення

№ ріш

1

 Про  припинення  права користування земельною  ділянкою громадянами

651

2

Про затвердження технічної документації щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) гр.. Похила О.А.

652

3

Про затвердження технічної документації щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд(присадибна ділянка) гр.. Запорожець Г.І.                                                                           

653

4

Про затвердження технічної документації щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) гр.. Сікач О.Г.           

654

5

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для ведення особистого селянського господарства гр. Федоренко В.В.

655

6

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для ведення особистого селянського господарства гр. Кіріловій С.А.

656

7

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Лейман С.Г.

657

8

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Гапона Н.П.

658

 

9

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів гр.. Похилі О.О.

659

10

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів гр.. Похилі В.В.

660

11

 

Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр.. Потішка І.Л.

661

12

Про затвердження технічної документації щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для індивідуального садівництва гр.. Потішка Є.М.                                                                             

662

 

13

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Сушко О.Є. 

663

 

14

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Симоненко Р.В.

664

 

15

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Котляренко С.О.

665

 

16

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Сушко Р.М.

666

 

17

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Захаровій В.В.

667

 

18

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для  будівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Бойчуку М.В.

668

19

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Нетребі А.В.                                                                         

669

20

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення індивідуального садівництва гр.. Прибеги О.В.

670

21

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення індивідуального садівництвагр.. Гавриленку С. В.                                                  

671

 

22

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення індивідуального садівництва гр.. Гавриленко С. І.

672

 

23

Про надання дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального дачного будівництва гр..Гавриленко С.І.

 

673

 

24

Про надання дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального дачного будівництва   гр.. Дузенко В.М.

674

25

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення індивідуального садівництва гр.. Захаровій Л.В.

675

26

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної у власність для ведення індивідуального садівництва гр.. Мішкурову С.Г.

676

27

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення індивідуального садівництва гр.. Мішкуровій А.М.

677

28

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення індивідуального садівництва гр.. Похилі В.В.    

678

29

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення індивідуального садівництва гр.. Похилі О.О.   

679

30

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення індивідуального садівництва гр.. Сіренку М.А.                                                                                  

680

31

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення індивідуального садівництва гр.. Онойко І.Г.

681

32

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр..Дудукіна О.О.    

682

33

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр..Потішка Є.М.    

683

34

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Скачко Л.П.

684

35

Про внесення змін у рішення №647 від 18.12.2019 р. «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою».

685