Рішення ради

ПЕРЕЛІК РІШЕНЬ

сорок четвертої сесії  сьомого скликання

Миролюбівської сільської ради 18 грудня  2019 року 

 

№п/п

Зміст  проекту рішення

№ ріш

1

 Про  припинення  права користування земельною  ділянкою громадянами

627

2

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для ведення особистого селянського господарства гр.Косяк О.М.   

628

3

Про затвердження технічної документації щодо відведення земельної ділянки у власність для    індивідуального садівництва гр..Похила О.А.                                                                                    

629

4

Про затвердження технічної документації щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр.. Жаданов Є.І. 

630

5

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр..Нізніченко О.В.    

631

6

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр..Поліщук О.О.    

632

7

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр..Горбатюк А.Ф.

633

8

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр..Мусіяці В.В.

634

 

9

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Потішка Б.М.

635

10

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Дабіжа В.Г.   

636

11

 

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Дабіжа Т.Г.

637

12

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Мальована М.О. 

638

 

13

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Дузенко В.М.

639

 

14

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Ткач А.Ю.

640

 

15

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Симоненко Р.В.

641

 

16

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації на земельну ділянкуу власність,для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для  індивідуального садівництва гр.. Туніченко М.С.   

642

 

17

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою для індивідуального садівництва гр.. Діордіца В.О.    

643

 

18

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою для індивідуального садівництва гр.. Нізніченко О.В.                                                                            

644

19

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою для індивідуального садівництва гр.. Поліщук О.О.

645

20

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для ведення селянського (фермерського) господарства гр.. Лойтри А.А.,  Кацуна О.І.

646

21

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр.Дудукін В.А. 

647

 

22

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для ведення селянського (фермерського) господарства гр... Перебейніс В.П.

648

 

23

Про затвердження проекту землеустроющодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Чмеренко Н.М.

 

649

 

24

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр..Бурич С.І

650