Рішення ради

ПЕРЕЛІК РІШЕНЬ

сорок другої  сесії  сьомого скликання

Миролюбівської сільської ради 19 листопада 2019 року 

 

№п/п

Зміст  проекту рішення

№ ріш

1

 Про  припинення  права користування земельною  ділянкою громадянами

583

2

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Кузан Р.С.

584

3

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Кулик О.Г.    

585

4

Про затвердження технічної документації щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) гр.. Гапона Н.                                     

586

5

Про затвердження технічної документації щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)  гр.. Лейман С.Г.

587

6

Про затвердження технічної документації щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Кудрі С.Л.

588

7

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр..Сіренко О.С.

589

8

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка),  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для  індивідуального садівництва гр.. Федоренко В. В. та скасування рішення №468

590

9

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) гр.. Кузіна С.В.

591

10

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) гр.. Федоренко Т. В. та скасування рішення №467

592

11

 

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) гр.. Федоренко І. В. та скасування рішення №469

593

12

Про внесення змін в рішення №494 від 26.04. 2019 р.  Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації на земельну ділянкудля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) гр.. Сікач Ю.М.                                                                                                             

594

 

13

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації на земельну ділянкуу власність,для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для  індивідуального садівництва, гр.. Сіренко М.А.

595

 

14

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою для індивідуального садівництва гр.. Федоренко Я.В. та скасування рішення №473                               

596

 

15

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою для індивідуального садівництва гр.. Федоренко Б.В. та скасування рішення №474                                    

597

 

16

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою для індивідуального садівництва гр..Бурич І.І.

598

 

17

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Запорожець Н.П. та скасування рішення №578                                  

599

 

18

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Чернега З.Я.

600

19

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Чернега М.Т.

601

20

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Урсолова В.П. та скасування рішення №380                                  

602

21

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою для індивідуального садівництва гр.. Дорофтей О.Г. та скасування рішення №462                                  

603

 

22

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації на земельну ділянкуу власність,для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), та на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для  індивідуального садівництва  гр.. Мельниченко Ю.М. 

604

 

23

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації на земельну ділянкуу власність,для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), та на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для  індивідуального садівництва  гр.. Мельниченко М.М.         

605

 

24

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для  індивідуального садівництва гр.. Челик М.В. 

606

 

25

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр..Куліш О.Г.

607

 

26

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в орендудля ведення товарного сільськогосподарського виробництва  гр.. Капінус С.І.

608

27

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у розмірі земельної частки (паю) у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва що перебувають в обробітку СФГ « Миролюбівське» гр..Сушко О.Є.     

609

28

Про уточнення списку осіб, які мають право на земельну частку (пай) гр.. Дудукін В.А.

610

 

29

Про внесення змін та доповнень до рішення сесії сільської ради  від 14 грудня 2018 року №411 «Про сільський бюджет на 2019 рік» 

611