Рішення ради

ПЕРЕЛІК РІШЕНЬ

сорок першої   сесії  сьомого скликання

Миролюбівської сільської ради 04 жовтня 2019 року 

 

№п/п

Зміст  проекту рішення

№ ріш

1

 Про  припинення  права користування земельною  ділянкою громадянами

557

2

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Дичок А.А.

558

3

Про затвердження технічної документації щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Головацька Є.П.                                                 

559

4

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр.. ТкаченкоН.П.

560

5

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Дубіна В.О.

561

6

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Ластеженко Л.Л.

562

7

Про внесення змін в рішення №466 від 04.04. 2019 р. «Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації на земельну ділянкудля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та розробку проекту  землеустрою  для ведення особистого селянського господарства гр.. Бордей Т.М.»

563

8

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Дичок Н.В.

564

9

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр..Власову Г.І.

565

10

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр..Майдебура С.В.

566

11

 

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр..Рябикіна І.М.

567

12

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр..Кулику О.О.

568

 

13

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для  індивідуального садівництва гр.. Кулик Т.М.

569

 

14

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для  індивідуального садівництва гр.. Кушнерьова Г.В.

570

 

15

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка),та проекту землеустрою для індивідуального садівництва гр.. Туніченка І.В.

571

 

16

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність,для будівництва і обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) гр.. Туніченко С.Г.

572

 

17

Про надання дозволу на виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр..Мартиненка С.А.

573

 

18

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації на земельну ділянкуу власність,для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства, гр.. Бурича І.М.

574

19

Про надання земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка),    гр.. Похилому О.О.

575

20

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації на земельну ділянкуу власність,для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), та проекту землеустрою для індивідуального садівництва гр.. Сікач О.Г.

576

21

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації на земельну ділянкуу власність,для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), та проекту землеустрою для індивідуального садівництва гр.. Запорожець Г.І.

577

 

22

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр..Запорожець Н.П.

578

 

23

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр..Сікач Ю.М.

579

 

24

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр..Запорожець Г.І.

580

 

25

Про внесення  змін в рішення сесії сільської ради №408 від 14.12.2018 року

581

 

26

Про внесення змін та доповнень до рішення сесії сільської ради  №411 від 14 грудня 2018 року «Про сільський бюджет на 2019 рік»

582