Рішення ради

ПЕРЕЛІК РІШЕНЬ

сорокової     сесії  сьомого скликання

Миролюбівської сільської ради 06 вересня 2019 року 

 

№п/п

Зміст  проекту рішення

№ ріш

1

 Про  припинення  права користування земельною  ділянкою громадянами

540

2

Про надання дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства із земельної ділянки яка є від умерлої спадщини гр.. Жовтило.В.А.

541

3

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації на земельну ділянкудля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та розробку проекту  землеустрою для ведення особистого селянського господарствагр.. Дудукін М.С.

542

4

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр..Локоцькому В.М.

543

5

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність для   індивідуального садівництвагр.. Потішка І.Л.

544

6

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність,для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у  власність  для ведення особистого селянського господарства загальною та проекту  землеустрою для індивідуального садівництва гр. Потішка Є.М.

545

7

Про затвердження технічної документації щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) гр.. Ткаченка В.А.

546

8

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Жекю С.М.

547

9

Про затвердження технічної документації щодо відведення земельної ділянкиу власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для індивідуального садівництва гр.. Мартиненко А.С.

548

10

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг  Державному Підприємству «Оникіївське лісове господарство»

549

11

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Дудукін М.Г.

550

12

Про внесення змін в рішення №471 від 04.04. 2019 р.  «Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації на земельну ділянкудля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та розробку проекту  землеустрою  для ведення особистого селянського господарства гр.. Дузенко О.В. »

551

 

13

Про внесення змін в рішення №499 від 26.04. 2019 р. «Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації на земельну ділянкудля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та розробку проекту  землеустрою  для ведення особистого селянського господарства гр.. Чмеренко Н.М.»

552

 

14

Про внесення змін в рішення №475 від 04.04. 2019 р.  «Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації на земельну ділянкудля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та розробку проекту  землеустрою  для ведення особистого селянського господарства гр.. Гапоні Н.П.»

553

 

15

Про внесення змін в рішення №476 від 04.04. 2019 р.  «Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації на земельну ділянкудля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та розробку проекту  землеустрою  для ведення особистого селянського господарства гр.. Лейман С.Г.»

554

 

16

Про внесення змін та доповнень до рішення сесії сільської ради  від 14 грудня 2018 року №411    „Про сільський бюджет на 2019 рік”

555

 

17

Про скасування рішення сесії сільської ради №479 від 04.04.2019 року «Про доплату  працівникам  апарату сільської ради»

556