рішення

ПЕРЕЛІК РІШЕНЬ

Тридцять шостої   сесії  сьомого скликання

Миролюбівської сільської ради 26 квітня   2019 року 

 

з/п

Зміст  проекту рішення

№ ріш

 

1

 Про  припинення  права користування земельною  ділянкою громадянами

480

2

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Брихунець Л.В.

481

3

Про затвердження технічної документації щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) гр.. Бурковського О.Д.

482

4

Про затвердження технічної документації щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) гр.. Дубіни В.О.

483

5

Про затвердження технічної документації щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) гр.. Ісакович А.М.

484

6

Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства

гр.. Кузан М.Ю.

485

 

7

Про затвердження технічної документації щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд(присадибна ділянка)гр.. Кузан М.Ю.

486

 

8

Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для індивідуального садівництва гр.. Кузьмич В.П.

487

9

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки в оренду  гр..Люльки А.А.

488

 

10

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства

гр.. Мішкурову С.Г.

489

 

11

Про затвердження технічної документації щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)

 гр.. Мішкурова С.Г.

490

 

12

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства

гр. Пильненькій С.В.

491

 

13

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства

гр. Пильненького В.В.

492

 

14

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Саган О.А.

493

 

15

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації на земельну ділянку,для будівництваі обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту із землеустрою для індивідуального садівництвагр. Сікач Ю.М.

494

 

16

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Сушка А.О.

495

 

17

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації на земельну ділянкудля будівництва і обслуговування житловогобудинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та розробку проектуіз землеустрою щодо для ведення особистого селянського господарства гр.. Тарабановій М.І.

496

 

18

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації на земельну ділянкудля будівництва і обслуговування житловогобудинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та розробку проектуіз землеустрою щодо для ведення особистого селянського господарства гр.. Холопова С.О.

497

 

19

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації на земельну ділянкудля будівництва і обслуговування житловогобудинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та розробку проектуіз землеустрою щодо для ведення особистого селянського господарства гр.. Холопової Л.М.

498

 

20

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації на земельну ділянкудля будівництва і обслуговування житлового

будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та розробку проектуіз землеустрою щодо для ведення особистого селянського господарства гр.. Чмеренко Н.М.

499

 

21

Про внесення змін в рішення №437  від 27.02. 2019 р.  «Про надання дозволу на розробку проектутехнічної документації на земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Дичок Н.В.»

500

 

22

Про внесення змін в рішення №436 від 27.02. 2019 р.  «Про надання дозволу на розробку проектутехнічної документації на земельну ділянку,для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Головацькій Є.П.»

501

 

23

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства

гр. Пітюренко М.В.

502

 

24

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Кірілову О.Р.

503

 

25

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства

гр. Брайченко Р.О.

504

 

26

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення

земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Ісакович Д.В.

505