Проекти рішень

 

з/п

Назва проекту рішення

51 сесії сьомого скликання

Номер рішення

Дата

1

Про  припинення  права користування  земельною  ділянкою громадянами

 

 

2

Про затвердження проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для індивідуального садівництва гр.. Федоренку В.В.

 

 

3

Про затвердження проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)

 гр.. Федоренко І.В.

 

 

4

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  дляведення особистого селянського господарствагр. Бистрецькій Л.А.

 

 

5

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Умаровії Н.С.

 

 

6

Про затвердження проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для індивідуального садівництва гр.. Мішкуровії А.М.

 

 

7

Про затвердження проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)

 гр.. Федоренко Т.В.

 

 

8

Про затвердження проєкту із землеустрою щодо відведення

земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва

гр.. Мішкурову С.Г.

 

 

9

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для

ведення особистого селянського господарствагр. Запорожець Н.П.

 

 

10

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)та проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення індивідуального садівництва гр.. Перехресту Р.С.

 

 

11

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдля  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)та проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства і скасування рішення №801, від26.06.2020р.48 сесії, гр.. Сереноговій Н.В.

 

 

12

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Брайченко О.Г.        

 

 

13

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)та проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення індивідуального садівництва гр.. Брайченко Л.О.

 

 

14

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)та проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення індивідуального садівництва гр.. Кузіній С.В.  

 

 

15

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) гр.. Колеснік Д.Ф.

 

 

16

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  дляведення особистого селянського господарствагр. Бордей Т.М.

 

 

17

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  дляведення особистого селянського господарствагр. Гладкій О.О.

 

 

18

Про затвердження проєкту із землеустрою щодо відведення

земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва

гр.. Кулик Т.М.

 

 

19

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для

ведення особистого селянського господарствагр. Кулик Т.М.

 

 

20

Про затвердження проєкту  землеустрою щодо

відведення земельної ділянки у власність для

обслуговування житлового будинку, господарських

будівель і споруд(присадибна ділянка), проєкту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки у власність  для

індивідуального садівництва гр.. Лисуну Ю.М.

 

 

21

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою

 щодо відведення земельної ділянки у власністьдля

 будівництва і обслуговування житлового будинку,

 господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)

та проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

у  власність для ведення індивідуального садівництва

гр.. Дорофтей.З.Г.

 

 

22

Про затвердження проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для індивідуального садівництва гр.. Федоренко Б.В.

 

 

23

Про затвердження проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для індивідуального садівництва гр.. Федоренко Я.В.

 

 

24

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Буричу С.І.

 

 

25

Про внесення змін та доповнень до рішення сесії сільської ради          від 13 грудня 2019 року №615         «Про сільський бюджет на 2020 рік»

 

 

26

 

 

 

27

 

 

 

28

 

 

 

29

 

 

 

30