Проекти рішень

 

№ з/п

Назва проекту рішення

47сесія сьомого скликання

Номер рішення

Дата

1

Про  припинення  права користування  земельною  ділянкою громадянами

 

 

2

Про затвердження Генерального плану та зонінгу сіл Миролюбівка та Червона Поляна

 

 

3

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  дляведення особистого селянського господарствагр. Дузенку О.В.

 

 

4

Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення

земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва

гр.. Кушнерьовій Г.В.

 

 

5

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Нізніченко О.В.

 

 

6

Про затвердження проекту  землеустрою щодо

відведення земельної ділянки у власність для

обслуговування житлового будинку, господарських

будівель і споруд(присадибна ділянка), проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки у власність  для

індивідуального садівництва гр.. Нізніченко О.В.

 

 

7

Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для індивідуального садівництва гр.. Похилі В.В.

 

 

8

Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)

гр.. Похилі О.О.

 

 

9

Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у

власність для ведення особистого селянського господарства

гр.. Сушко Р.М.

 

 

10

Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для індивідуального садівництва гр.. Туніченку І.В.

 

 

11

Про внесення змін в рішення №464 від 04.04. 2019 р. та №521 10.07.2019р. гр.. Костіній Н.В.

 

 

12

Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)

гр.. Туніченко С.Г.

 

 

13

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою

 щодо відведення земельної ділянки у власністьдля

 будівництва і обслуговування житлового будинку,

 господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)

та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

у  власність для ведення особистого селянського господарства

гр.. Гладкій О.О.    

 

 

14

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)гр.. Горбатюк В.І.

 

 

15

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Гричаненко Л.М.

 

 

16

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Клейбатенко В. В.

 

 

17

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)гр.. Козакулу В.А.

 

 

18

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення

особистого селянського господарства гр.. Короленко А.С.

 

 

19

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)гр.. Кошлак Л.Г.

 

 

20

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення індивідуального садівництва гр.. Кошлак О.І.

 

 

21

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення індивідуального садівництва гр.. Мочарку Р.Ю.

 

 

22

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Неклезі І.І.

 

 

23

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення індивідуального садівництва гр.. Нельзі В. М.

 

 

24

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення індивідуального садівництва гр.. Похилі Л.О.

 

 

25

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Саю І. С.

 

 

26

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Сікачу В.М.  

 

 

27

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Сікачу М.В.

 

 

28

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Скрипник Л.М.

 

 

29

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведенняземельної ділянки у власність для ведення

особистого селянського господарства гр.. Собченку О.О.

 

 

30

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарствагр.. Тарасюку В.І.

 

 

31

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення індивідуального садівництва гр.. Терещенку В.І.

 

 

32

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення індивідуального садівництвагр.. Терещенку С.В.

 

 

33

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення

особистого селянського господарства гр.. Умаровії Н.С.

 

 

34

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення індивідуального садівництвагр.. Янчику О.В.

 

 

35

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення індивідуального садівництва гр.. Неклеги Г.В.

 

 

36

Про внесення змін та доповнень до рішення сесії сільської ради

          від 13 грудня 2019 року №615 „Про сільський бюджет на 2020рік”

 

 

37

Про підвищення надбавки за престижність

педагогічним працівникам Миролюбівського ЗДО

 

 

 

 

 

 

38

Про скасування рішення сесії сільської ради від 15 липня 2016 року №102         „Про утворення тендерного комітету”

 

 

39

Про призначення доплати уповноваженій особі з публічних закупівель

 

 

 

40

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства

гр. Мішкуровій А.М.

 

 

41

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власністьдля  будівництва і обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)гр.. Бортніковій С.В.      

 

 

42

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

у  власність для ведення особистого селянського господарства

гр.. Деліцой Ю. Д.

 

 

43

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)гр.. Деліцою Д.І.

 

 

44

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для

ведення особистого селянського господарствагр. Сушко О.Є.

 

 

45

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства

гр. Челика М.В.

 

 

46

Про надання дозволу на проведення інвентаризації земельної ділянки

засновника СФГ «ДАР»     

 

 

47

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Ляшенко В.К.

 

 

48

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка),проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства,проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення індивідуального садівництва гр.. Гладкій Р.О.

 

 

49

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для ведення особистого селянського господарствагр.. Холопову С.О.

 

 

50

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка),проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства,гр.. Суружіу Г.І.

   
51

Про внесення змін в рішення №569 від 04.10. 2019 р.гр.. Кулик Т.М.

   
52

ПроСкасування рішення №731, Миролюбівської  сільської ради,

 46 сесії 7 скликання від 06.03.2020 року,

   
53

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка),проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства,проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення індивідуального садівництва

гр.. Русінській Ж.Д.