Проекти рішень

 

 з/п

Назва проекту рішення

46 сесія сьомого скликання

Номер рішення

Дата

1

Про  припинення  права користування  земельною  ділянкою громадянами

 

 

2

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для ведення особистого селянського господарства гр. Гавриленко Д.С.

 

 

3

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для індивідуального садівництва гр. Запорожець Г.І.

 

 

4

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Куліша О.Г.

 

 

5

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Локоцького В.М.

 

 

6

Про затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), проекту землеустроющодо відведення земельної ділянки у власність  дляведення особистого селянського господарствагр.. Нізніченко Г.Г.

 

 

7

Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), проекту землеустроющодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр.. Похила Д.О.

 

 

8

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр. Сікач О.Г.

 

 

9

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) тазатвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр. Сікач Ю.М

 

 

10

Про внесення змін в рішення  №508 від 31. 05. 2019 р.  «Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації на земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та розробку проекту землеустрою  для ведення особистого селянського господарства гр.. Кулик Т.М.»

 

 

11

Про внесення змін в рішення 42 сесії від 19.11. 2019 р. №605  «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянкиу власністьдля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та проекту землеустрою для індивідуального садівництва гр.. Мельниченко М.М.»

 

 

12

Про внесення змін в рішення 42 сесії від 19.11. 2019 р. №604   «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянкиу власністьдля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою для індивідуального садівництва гр.. Мельниченко Ю.М.»

 

 

13

Про внесення змін в рішення 41 сесії від 04.10.2019 р. №579  «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр..Сікач Ю.М.»

 

 

14

Про внесення змін в рішення 36 сесії від 26.04.2019 р. №498 «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації на земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та розробку проекту із землеустрою щодо для ведення особистого селянського господарства гр.. Холоповій Л.М.»

 

 

15

Про внесення змін в рішення 36 сесії від 26.04.2019 р. №497 «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації на земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та розробку проекту із землеустрою щодо для ведення особистого селянського господарства гр.. Холопову С.О.»

 

 

16

Про внесення змін в рішення 41 сесії від 04.10.2019 р. №579 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Запорожець Г.І..»

 

 

17

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдлябудівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Бешліу Г.О.

 

 

18

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдлябудівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Бистрецькій Л.А.

 

 

19

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власністьдлябудівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) гр.. Волошину Г.І.

 

 

20

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдлябудівництва і обслуговування житлового будинку,

 господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Гурська Р.П.

 

 

21

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власністьдлябудівництва і обслуговування житлового будинку,

 господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення індивідуального садівництва

гр.. Дончила М.Г.

 

 

22

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдлябудівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення індивідуального садівництва гр.. Дорчі І.О

 

 

23

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдля будівництва і обслуговування житлового будинку , господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення індивідуального садівництва гр.. Дорчі О.Д.

 

 

24

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдлябудівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Дорчі С.Ю.

 

 

25

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдлябудівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у  власність для ведення індивідуального садівництвагр.. Дудукін О.Г.

 

 

26

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдлябудівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуального садівництвагр.. Дудукіну С. А.

 

 

27

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдля будівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Дудукіній Р.П.

 

 

28

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдлябудівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення індивідуального садівництвагр..Дудукіній Л.Г.

 

 

29

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки у постійне користування  для ведення селянського (фермерського) господарства

 

 

30

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Кошовій Н.В.

 

 

31

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдлябудівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Лазарєвій В.В.

 

 

32

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдлябудівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Литвин В.А.

 

 

33

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдлябудівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Литвин В.І.

 

 

34

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдля будівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Михальченко Л.Ю.

 

 

35

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдлябудівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуального садівництвагр.Мочарку М.Ю.

 

 

36

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдлябудівництва і обслуговування житлового будинку,

 господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Оладієнко В.В.

 

 

37

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдлябудівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Оладієнко П.П.

 

 

38

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдлябудівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення індивідуального садівництвагр.. Оришич В.В.

 

 

39

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдлябудівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Пильненькому І.М.

 

 

40

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдля будівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр..

 

 

41

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдля будівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) гр.. Саю І.М.

 

 

42

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Сіренко Ю.С.

 

 

43

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдлябудівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Суружіу В.В.

 

 

44

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдлябудівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Суружіу Г.І.

 

 

45

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдлябудівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Ткач В.П.

 

 

46

Про надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо відведення земельної ділянкиу постійне користування  для обслуговування ветеринарної медицини

 

 

47

 

Про внесення змін в рішення 39 сесії від 10 липня 2019 р.№531

«Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік на території Миролюбівської сільської ради»

 

 

48

 

Про затвердження статуту Миролюбівського ЗДО «Капітошка»  

 

49

Про внесення змін та доповнень до рішення сесії сільської ради від 13.12.2019р. «Про сільський бюджет на 2020 рік»  

 

 

50 Про внесення змін в штатний розпис Миролюбівської сільської ради.    
51

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власністьдля  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства

гр.. Оськіній.І.Г.                                                            
   
52 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр.     
53 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Франчаку С. С.    
54

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) гр.. Бордей Т.М.