Проекти рішень

Проеки Рішень

Сорок п'ятої сесії  сьомого скликання

Миролюбівської сільської ради ____ січня 2020року

 

1.Про  припинення  права користування  земельною  ділянкою громадянами

2. Про затвердження технічної документації щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) гр.. Похила О.А.

3.  Про затвердження технічної документації щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд(присадибна ділянка) гр.. Запорожець Г.І.                                                                           

4. Про затвердження технічної документації щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) гр.. Сікач О.Г.

5. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для ведення особистого селянського господарства гр. Федоренко В.В.

6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для ведення особистого селянського господарства гр. Кіріловій С.А.

7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Лейман С.Г.

8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Гапона Н.П.

9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів гр.. Похилі О.О.

10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів гр.. Похилі В.В.

11. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр.. Потішка І.Л.

12.Про затвердження технічної документації щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для індивідуального садівництва гр.. Потішка Є.М.                                                                             

13. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власністьдля  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Сушко О.Є. 

14. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власністьдля  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Симоненко Р.В.

15. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Котляренко С.О.

16.  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Сушко Р.М.

17. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Захаровій В.В.

18.  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдля  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Бойчуку М.В.

 

19. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Нетребі А.В.                                                                         

20.  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення індивідуального садівництва гр.. Прибеги О.В.

21.  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдля  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою що до відведення земельної ділянки у  власність для ведення індивідуального садівництва гр.. Гавриленку С. В.                                                 

22.   Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власністьдля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення індивідуального садівництва гр.. Гавриленко С. І.

23.  Про надання дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального дачного будівництва гр..Гавриленко С.І.

24.  Про надання дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального дачного будівництва   гр.. Дузенко В.М.

25.  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власністьдля  будівництва і обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення індивідуального садівництва гр.. Захаровій Л.В.

26.  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної у власність для ведення індивідуального садівництва гр.. Мішкурову С.Г.

27.  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдля будівництва і обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення індивідуального садівництва гр.. Мішкуровій А.М.

28.  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власністьдля будівництва і обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення індивідуального садівництва гр.. Похилі В.В.     

29.  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдля будівництва і обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення індивідуального садівництва гр.. Похилі О.О. 

30. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдля будівництва і обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення індивідуального садівництва гр.. Сіренку М.А.                                                                                  

31. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдля будівництва і обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення індивідуального садівництва гр.. Онойко І.Г.

32. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр..Дудукіна О.О.    

33. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр..Потішка Є.М.    

34. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Скачко Л.П.

35. Про внесення змін в рішення №647від 18.12.2019 р. Про надання дозволу на

розробку проекту землеустрою