Проекти рішень

 з/п

Назва проекту рішення

44сесія сьомого скликання

Номер рішення

Дата

1

Про  припинення  права користування  земельною  ділянкою громадянами

 

 

2

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

для ведення особистого селянського господарства гр.. Косяк О.М.

 

 

3

Про затвердження технічної документації щодо відведення земельної ділянки у власність для  для  індивідуального садівництва гр..   Похила О.А.          

 

 

4

Про затвердження технічної документації щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у

власність для індивідуального садівництва гр.. Жаданов Є.І. 

 

 

5

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр..Нізніченко О.В.

 

 

6

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр..Поліщук  О.О.                                                  

 

 

7

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр..Горбатюк А.Ф.

 

 

8

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр..Мусіяка В.В.

 

 

9

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Потішка Б.М.

 

 

10

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Дабіжа В.Г.

 

 

11

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Дабіжа Т.Г.

 

 

12

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Мальована М.О.

 

 

 

13

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Дузенко В.М.

 

 

14

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Ткач А.Ю.

 

 

15

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Сімоненко Р.В.

 

 

16

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації на земельну ділянкуу власність, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для  індивідуального садівництва,гр.. Туніченко М.С.    

 

 

17

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою для індивідуального садівництва гр.. Діордіца В.О.    

 

 

18

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою для індивідуального садівництва гр.. Нізніченко О.В.

 

 

19

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою для індивідуального садівництва гр.. Поліщук О.О.. та скасування рішення №522                               

 

 

20

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для ведення селянського (фермерського) господарства гр.. Лойтри А.А.  Кацуна О.І.

 

 

21

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр.. Дудукін В.А.

 

 

22

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для ведення селянського (фермерського) господарства гр.. Перебейніс  В.П.

 

 

23

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Чмиренко Н.М.

 

 

24

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр..Бурич С.І.