Проекти рішень

№ з/п

Назва проекту рішення

41 сесія сьомого скликання

Номер рішення

Дата

1

Про  припинення  права користування  земельною  ділянкою громадянами

 

 

2

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

для ведення особистого селянського господарства гр.. Дичок А.А.

 

 

3

Про затвердження технічної документації щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у

власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Головацька Є.П.

 

 

4

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

для індивідуального садівництва гр.. Ткаченко Н.П.

 

 

5

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

для ведення особистого селянського господарства гр.. Дубіна В.О.

 

 

6

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Ластеженко Л.Л.

 

 

7

Про внесення змін в рішення №466 від 04.04. 2019 р. «Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації на земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ілянка) та розробку проекту  землеустрою  для ведення особистого селянського господарства гр.. Бордей Т.М.»

 

 

8

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Дичок Н.В.

 

 

9

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр..ВласовуГ.І.

 

 

10

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр..Майдебура С.В.

 

 

11

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр..Рябикіна І.М.

 

 

12

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр..Кулику О.О.

 

 

13

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для  індивідуального садівництва гр.. Кулик Т.М.

 

 

14

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для  індивідуального садівництва гр.. Кушнерьова Г.В.

 

 

15

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка),та проекту землеустрою для індивідуального садівництва гр.. Туніченка І.В.

 

 

16

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, для будівництва і обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), гр.. Туніченко С.Г.

 

 

17

Про надання дозволу на виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки в оренду гр..Мартиненка С.А.

 

 

18

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації на земельну ділянкуу власність, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка),та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства ,гр.. Бурича І.М.

 

 

19

Про надання земельної ділянки у власністьдля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка),    гр.. Похилому О.О.

 

 

20

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації на земельну ділянкуу власність, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка),та проекту землеустрою для індивідуального садівництва

гр.. Сікач О.Г.

 

 

21

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації на земельну ділянкуу власність, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка),та проекту землеустрою для індивідуального садівництва

гр.. Запорожець Г.І.

 

 

22

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр..Запорожець Н.П.

 

 

23

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр..Сікач Ю.М.

 

 

24

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Запорожець Г.І.

 

 

25

Про внесення  змін в рішення сесії сільської ради №408 від 14.12.2018 року

 

 

26

Про внесення змін та доповнень до рішення сесії сільської ради  від 14 грудня 2018 року №411